Duben 2009

Tajemný svět – rudý kámen kapitola 5. pobit ve městě a nová láska

23. dubna 2009 v 19:49 Moje povídky z Tajemného světa

Sorry za chyby

Tajemný svět - rudý kámen kapitola 5. pobit ve městě a nová láska

Čas od střetnutí s vlkodlaky už byl pryč , uběhl již týden. Reed se pomalu uzdravoval a seznamoval se s lidmi z vesnice. Array se stal jeho nejlepším přítelem a představil mu svou sestru. Byla nádherná! Vlasy měla naproti svému bratrovi tmavé , čelo měla schované pod vlasy a podle Arraye je skvélá střelkyně. Reed na ni hleděl a nejspíš se zamiloval. Array se v duchu smál když viděl jak se Reed na sestru kouká. "Jak ti říkají , jsi krásná," řekl zasněný Reed. " Děkuji za kompliment , říkají mi Marian," odpověděla Elfka Reed se rozhodl ,že půjde a rozloučil se se svými novými kamarády. Po cestě se potkal Marian jak jde trhat byliny , samozřejmě si s sebou brala luk. Reed si všiml ,že má v toulci jen pět šípů ,přišlo mu to divné. Už byl docela daleko když slyšel ženský křik. Nerozuměl mu ,bylo to v Elfštině ,ale hlas patřil Marian. Rozběhl se a ani nevěděl kam. Křoví a větve mu šlehaly do obličeje ,ale přece se nezastavil. Už ji viděl , byla od krve , napadli ji tři skřeti a dva už byli mrtví , zasáhla je šípy ,které jí však došli.Vytáhl svůj naleštěný meč a vrhl se na skřeta. Byl to krátký souboj který skončil tak ,že se skřetova hlava válela v prachu. "Jsi v pořádku?" Příště si vem víc šípů," řekl Reed a pomohl Marian vstát. Marian mu to oplatila polibkem a tak ,že Reed zůstal stát celý rudý. Zavedla ho do vesnice a všem řekla co se stalo. Array Reedovi děkoval a řekl ,že s ním půjde na výpravu ,aby zachránil svět a splatil svůj dluh. " Já chci jít také bratře , nechci trčet doma a nevědět co se děje , postarám se o sebe ,nejsem už dítě ," odpověděla Marian Arrayovi .
Reed měl s toho v hloubi duše radost. Za chvíli přišel v plášti zahalený starý muž , byl to vůdce kmene již přes tři sta let. Podal Reedovi meč ,velmi pěkný s vyrytými slovy v Elfském jazyce " Je jen pro vyvoleného," pronesl chraptivým hlasem.
Pokračování příště…..

Kdo je nej 2!

22. dubna 2009 v 21:29 Ostatní
Výherce 1. kola je Jonas!

Napište koho chcete ve 3. kole vs. vítěz tohoto kola!

Jonas Armstrong:
Hayden Christensen:

Justin Timberlake :

Tajemný svět- rudý kámen-kapitola 4. Nádherný Výhled

22. dubna 2009 v 19:57 | Já |  Moje povídky z Tajemného světa

Tajemný svět - rudý kámen - Nádherný Výhled

Po dlouhém boji byl Reed i Elf velmi vyčerpaní a měli pár škaredých ran. "Málem bych ve spěchu zapomněl ,jak se jmenuješ?Já jsem Reed Stok ," otázal se unavený Reed. ? Říkají mi Array ,"odpověděl mladík a potřásl si s Reedem rukou. Reed si mladíka dlouho po cestě do neznáma prohlížel , má delší ,světlé vlasy , modré oči a bledou pleť. Je štíhlí ,ale svaly moc nemá. Má oblečení které mají Elfové v oblibě , sladěné do béžova. Na zádech má připevněný zvláštní zahnutý luk ,který Reed ještě neviděl , Array mu říká Khanův zahnutý luk. Má na sobě kožený plášť s kapucí a vysoké boty. " Kam vůbec jdeme příteli," zasmál se Reed. " Zavedu tě do mé vesnice ve které budeme v bezpečí , pokud máš zájem ,můžeš u mě přespat,budeš mým hostem ," opáčil mladík. " Jak vaše vesnice vypadá a kde se nachází?" Mladík se pousmál nad lidskou zvědavostí a odpověděl " vesnice je postavená převážně na vysokých stromech , kvůli zvířatům a jiným tvorům , na horu se dostaneme po provazovém žebříku , nachází se hluboko v lese , na těch nejvyšších stromech ,čeká nás ještě dlouhá cesta!" Array se zasnil a dodal " je tam z hora nádherný výhled !" Po celou cestu si povídali a docela se spřátelili.Po hodině která uběhla jako voda dorazili na místo a Reed zůstal stát s otevřenými ústy. V životě neviděl tak vysoké stromy a tak důmyslně vybudované domky na stromech! Potom co se vzpamatoval , vylezli po žebřících na horu a Array zavedl Reeda do svého domku a i ten se Reedovi moc líbil. Byl útulný , v oknech byli destičky z barevného skla , nábytek byl z kvalitního dřeva ,vyhlazeného ,že žádná tříska by se nemohla odloupnout. V rožku byly malé kamna z kamene a před nimi malý kobereček a stolička. V pokoji voněla příjemná vůně sušených bylin a jen dvě svíčky sloužily jako světlo. "Máš to tu moc pěkné," pochválil Reed Arrayův příbytek. "Díky ,ale za chvíli ti ukážu něco lepšího ,pojď za mnou!" Reed poslechl a šel tam kam ho Array vede. Arrayův dům je postavený kolem kmene do kola a ve kmenu jsou udělaná dvířka. Array vedl Reeda po schůdkách ve vydlabaném kmenu až nahoru ,kde byla malá plocha se stříškou. Reed byl tím co vyděl omráčen. Ten nádherný výhled který se mu naskytnul. I když byl večer ,bylo čím se kochat. Měsíc zářil a v dálce byla vidět malá Elfská městečka a úplně v zadu zářily světýlka z krbů a svíček z města Toren.
Pokračování příště…..

Tajemný svět - rudý kámen 3.kapitola

22. dubna 2009 v 13:47 Moje povídky z Tajemného světa
Jsem zase psala. Prosím ,hlasujte v anketě a přečtěte si to!

Tajemný svět - rudý kámen - potíže v lese

Reed ležel opřený o strom a s kuší v ruce se nehnul jako kámen. Šustění bylo pořád silnější a Reed se rozhodl něco dělat. Vylezl na strom a pořádně se schoval do koruny. Začal se rozhlížet a rozhodl se ,že bezpečnější to bude na stromě a tak se snažil najít si místo ,kde se mu podaří usnout.Už spal tak hodinu ,takže si ani nevšiml ,že na mýtinu vyskočil z křoví vlkodlak a rozhlížel se kolem. Naneštěstí si Reed dole nechal nůž a kabát. Kuš měl naštěstí při sobě. Vlkodlak si věci prohlížel a prohrabával. Jak se ve spánku Reed na stromě vrtěl , praskla jedna větvička a Vlkodlak leknutím zavrčel až se Reed zbudil a zamrazilo ho. Pohlédl dolů na Vlkodlaka ,který si ho už všiml a zuřivě se na něj podíval. Rozběhl se a vyskočil na strom.Drápama se zachytil na kmenu a šplhal na horu. Měsíc byl v úplňku a to není dobré znamení. V měsíční záři se ve Vlkodlakových očích Reedův vyděšený obličej odrážel.Nezapomínejme však ,že je z urozeného rodu Sarejů a má krev bojovníka. Uchopil do ruky kuš a vystřelil přímou ranou nestvůře do srdce. Vlkodlak spadnul ze stromu a ležel v kaluži modré krve. Reed ,kterého Vlkodlakovo poslední zaskuhrání potěšilo ,slezl ze stromu a zkoumavě se díval na mrtvou zrůdu. Kopl do něj ,aby zjistil jestli žije ,ale nepohnul se. Vzápětí se ozvalo hlasité zavytí a po něm následovalo další. Vlkodlaci nejspíš slyšeli svého přítele volat o pomoc a teď se chtějí pomstít. Reed , i když je odvážný věděl ,že proti přesile , v noci a obklíčený nic nezmůže a proto se rozběhl pryč. Slyšel za sebou vrčení,vytí a praskání větviček a proto se nezastavoval a běžel dál. Běžel tak rychle ,že se ani nedíval na zem a proto zakopl. Spadl tak silně až to plasklo. Tři vlkodlaci ho obklíčili a byli kdykoliv připraveni skočit a Reeda doslova roztrhat ,ale na někoho čekali. Nejspíš na vůdce ,pomyslel si Reed. Vůdce doběhl během pár minut. Vůdce přiběhl až k němu a chystal se mu uštědřit první,smrtelnou ránu. Už byl téměř nad ním a byl by ho zabil kdyby z křoví nevyběhl mladý Elf s napjatým lukem a jednou ranou by vlkodlaka neskolil k zemi. Ostatní Vlkodlaci smutkem nad ztrátou dobrého velitele zavili a chystali se zaútočit. Naštěstí se Reed právě vzpamatoval , vytáhl meč a probodl jednoho blížícího se vlkodlaka , ve spěchu ještě stihnul říct svému zachránci díky. Po pár minutách zbyly po vlkodlacích jen jejich těla.

Pokračování příště…


Obrázky ze 4. dílu

22. dubna 2009 v 13:25 Galerie

TAdy je odkaz na všechny :epizode 4
Vybrala jsem ty co se mi líbí:


Nádherné bennery

22. dubna 2009 v 13:10 Galerie
Kopírovat se zdrojem!

Nádherné avatary

22. dubna 2009 v 11:59 Galerie
Jsem tak hledala. Kopírujte se zdrojem!

Jak bych udělala bulvár

22. dubna 2009 v 11:15 Moje tvorba
Jen takový pokus:Moje promo avatary

19. dubna 2009 v 20:57 Moje tvorba
Jen takové jednoduché ,ale jak se říká , v jednoduchosti je krása:


Tajemný svět – rudý kámen kapitola 2. hledání vyvoleného

19. dubna 2009 v 18:44 Moje povídky z Tajemného světa

Tajemný svět - rudý kámen - hledání vyvoleného

V nedalekém Sarejském městě zvaném Titanius pracoval jako žoldák známý fešák Reed Stok , byl svobodný ,ale každá holka o něm snila. Na obličeji měl dvě malé jizvy z bitev a soubojů. Lidé říkají ,že jednu tu jizvu mu udělala Elfská válečnice šípem který ho málem trefil.Nosil dlouhý plášť s kápí , hnědé kvalitní kalhoty a béžovou košili. Rukavice měl kožené ,tvrdil ,že jsou z Dračí kůže. Byl skvělý bojovník a každý z kraje se ho bál ,dokonce i Hobiti kteří žijí téměř za hranicí Tajemného světa. Na opasku měl připevněný zdobený meč který si jeho rodina předává z generace na generaci. Na zádech měl na koženém páse připevněnou kuš která se mu často hodí. Lidé ho po ulici zdraví s úsměvem ,protože vědí ,že je ve skutečnosti velmi milý člověk. Jako svého nejlepšího přítele má Imága zvaného Thomas Lee ,který pochází z již zmíněného Torenu. Již stejný den kdy se obyvatelé Torenu dozvěděli o vzpouře zla , dostal Reed dopis od svého přítele i s malým dodatkem o vyvoleném. Chvíli tomu nemohl uvěřit a rychle si vyhrnul rukáv na paži. Pořádně si prohlédl znamínko a pomyslel si ,že se to trochu podobá dračí hlavě. Rozhodl se tedy ,že se vydá do Torenu ,aby radu starších seznámil se svým tetováním a uklidnil svého přítele.
Během denní cesty do Torenu se snažil se svým koněm vyhnout lesu co to šlo ,ale byl už hodně unavený a tak se rozhodl ,že si rozdělá tábor. Oheň pomalu dohoříval a Reed byl velice ospalí ,ale zvuky které slyšel mu nedaly spát a tak pořád držel kuš v ruce.
Pokračování příště….


Tajemný svět – rudý kámen kapitola 1. vzpoura zla

19. dubna 2009 v 17:56 Moje povídky z Tajemného světa

Tajemný svět - rudý kámen - vzpoura zla


V tajemné říši je jedno malé město Toren které už dlouho žije v míru. Ve městě žijí převážně Imágové . Poblíž města jsou rozsáhlé lesy a polnosti. V lesích je několik zbojnických a Elfských osad. Když se člověk prochází v noci po lese , přeje si nebýt tam jelikož v noci vycházejí ze svých úkrytů Vlkodlaci a někdy zahlédnete i Kentaura . Vlkodlaci naštěstí k městu nechodí a živí se jen zvířaty. Jednoho né moc pěkného rána přijel celý udýchaný posel z nedalekého města Arrak. Zastavil se na náměstí a obklopen lidmi začal hulákat na všechny strany. " Netvoři z podzemí společně s Kyklopi chystají vzpouru a blíží se k našemu městu! Jeden z Netvorů ,jejich vůdce nechal vzkázat po poslovi ,že se chystají ovládnout celou říši! Hodlají přizvat na pomoc Draky a každého kdo se jim postaví do cesty prý zabijí!" Lidé začali zděšeně křičet a pobíhat po náměstí ,jelikož už něco podobného zažili jejich předci před 180 lety. Dokázali je porazit ,ale jen krůček chyběl a celý svět by zahalila temnota . Po válce zbylo jen pár listin uchovaných v Torenské knihovně. Kníže který je sám členem Torenské rady starších , urozených myslitelů a starých kouzelníků , dostal strach a svolal radu. V radě byli dva představitelé Sarejů , jeden představitel Zbojníků , čtyři představitelé lidí a sám Elfský Král. Nikdo z nich se neměl moc v lásce ,rody byli už dlouhá léta nepřátelé ,ale bylo jim jasné ,že teď to nepůjde jinak než ,že se spojí proti nepříteli. Po dlouhém řečnění a dohadování spustil Elfský král svou řeč " v našem prastarém archívu který založili naši předkové je stará listina s malbou a zvláštní větou v starém jazyce ,našim písařům se podařilo písmo rozluštit a z listiny vyšlo ,že pokud se zlo zase spojí a pokusí se ovládnout znovu svět , situaci dokáže zachránit pouze vyvolený a další představitelé jiných rodů a musí najít rudý kámen co hluboko v podzemí je. Na druhé straně jsou nesrozumitelné čáry ,které nevíme k čemu slouží." "A jak poznáme kdo je vyvolený ," zeptal se zástupce Zbojníků. " Na levé paži vyvoleného má být znamínko ve tvaru dračí hlavy ," odpověděl zdvořile Elfský král.
Pokračování příště….

Co by jste uvítali dál?

19. dubna 2009 v 12:28 Moje povídky z Tajemného světa
Ahoj!Jak jsem již psala ,že mě napadlo ,že bych psala krátké příbehy pod názvem Tajmený Svět , tak mě inspirovalo plno věcí , např.: seriály - Čarodějky,Robin Hood , filmy - Příběh rytíře , Dračí Doupě , Kletba bratří Grimmů.
A tak mám pár dotazů.Mohlo by vás to zajímat? Můžou tam být i draci? Jaké nadpřirozené stvoření tam ještě chcete?
Prosím odpovězte.

Tajemný svět


Asi něco napíšu

18. dubna 2009 v 13:25 Moje povídky z Tajemného světa
Uvažuju ,že začnu psát příbehy z tajemné země , něco jako fantasy příběhy a tak mě napadlo ,že vás nejdřív seznámím s tvory co ve světě žijí:

Tajemný svět:

Seznámení s tvory ze světa:
Imágové - lidé s nadpřirozenýma schopnostmi ,které poznáte podle světlých vlasů a zvláštního oděvu. Mají u sebe vždy malou dýku a pěkně vyzdobený opasek.Ovládají telekinezi , levitaci , přenášení a různá kouzla.


Sarejové - jsou lidé bez nadpřirozených schopností ,ale vyjmečnými schopnostmi v boji a lovu , poznáte je podle tmavých nebo zrzavých vlasů ,vždy mají u sebe zbraň a také nosí už starší ,ale zvláštní oblečení.Obyčejní lidé - Nejsou hodně dobří bojovníci ani nekouzlí ,ale jsou chytří a vypočítaví . Poznáte je podle obyčejného oblečení , různých vlasů a také u sebe nenosí zbraně.Netvoři z podzemí - jsou tajemní a vražední , touží po Elfské krvi a málo kdo je dokáže porazit. Poznáte je podle toho ,že nemají stín a jsou zahaleni v mlze. Bojí se světla a trochu se podobají lidem. Jsou to duše zemřelých vrahůElfové -
Jsou víteční lučišníci žijící převážně v lese. Poznáte je podle špičatých uší , většinou mají dlouhé vlasy a nosí pláště.Zbojníci - jsou to většinou muži kteří žijí v lese ,mají své úkryty a pomáhají slabším na úkor bohatých. Poznáte je ,protože nosí pláště s kapucí ,většinou používají luky a jejich oblečení je slazeno do zelené či hnědé

Obrázky ze 3. dílu Robina Hooda

18. dubna 2009 v 11:27 Galerie
Obrázky najdete tady
Moje oblíbené:

In the End

14. dubna 2009 v 17:58 Moje tvorba
K tomuto obrázku jsou 2 krásné písničky od Chrise Daughtryho - It is not over a od Linkin Park In the end:Jednoduché icons

13. dubna 2009 v 21:35 Galerie
Tady jsou:


Anketa kdo je lepší!!!!!!!!?

13. dubna 2009 v 20:34 Ostatní
V článku je anketa tak hlasujte , tady jsou nominovaní: Nehodnoťte jen podle těchto fotek
Jonas Armstrong:
Orlando Bloom:
Jeremy Sumpter:

Návštěvnost + můj rekord

13. dubna 2009 v 10:53
Navstevnost za minuly tyden (6.4. 2009 - 12.4. 2009) je:
Pondeli: 23
Utery: 36
Streda: 26
Ctvrtek: 22
Patek: 44 Večer jsem šla na blog a online bylo 25 lidí!
Sobota: 13
Nedele: 25

Celkem: 189 - supr!